בידוד אקוסטי לרכב

רעשי כביש יכולים באמת להשפיע על חווית הנהיגה היום יומית ברכב שלך, במיוחד אם זה אומר שאתה לא יכול אפילו לנהל שיחה בלי להרים את הקול. אם אי פעם נעצרת ברמזור והבנת שהמוסיקה שלך גבוהה הרבה יותר ממה שהבנת, זה כנראה בגלל שיש לך הרבה רעשי כביש או רעשי רוח. רעשי כביש ורעש רוח הם שניים מהאשמים הגדולים ביותר בכל הנוגע להפרעה לנוחות ואיכות הקול ברכבים – אז מה הם בדיוק ומאיפה הם באים?

אם נמאס לכם ורוצים לעשות משהו בקשר לזה, תצטרכו לחשוב על בידוד אקוסטי. אך האם בידוד אקוסטי לרכב אכן שווה את העלות?

מכוניות יוקרתיות כמו מרצדס S קלאס אינן דורשות בידוד אקוסטי, אך רכבים כמו ג'יפים, משאיות ומכוניות בבעלות אנשים כמוך וכמוני, אמנם מכניסים רעשי כביש רבים, ורכבים אלה יצטרכו בידוד אקוסטי. אז, כן בידוד אקוסטי לרכב , משאית או ג'יפ בהחלט יהיה שווה את זה. גם הרמקולים לרכב שלך ישמעו טוב יותר עם רעשי הדרך המופחתים.

איזה סוג רעשים אתם שומעים?

רעש מהכביש – רעש כביש הוא הרעש שנוצר מצמיגי רכבכם הנעים על פני הכביש. כאשר הצמיג מתגלגל על הכביש, כל מהמורות או פגמים גורמים למתכת והפלסטיק ברכב שלך לרעוד ולנער. אתה שומע את אנרגיית הרטט של הרעשנים והרעידות האלה כרעש. אם אי פעם נסעת בכביש עפר או חצץ או אולי בכביש מהיר שזקוק מאוד לריצוף מחדש, חווית רעשי כביש.

רעשים מהכבישים בדרך כלל נגרמים מבעיות בצמיגים או בעיות בכבישים.

רעשי רוחות – רעשע רוח הוא הצליל הנשמע שאתה שומע ברכבך בעת נסיעה בכביש המהיר. זו הצווחה הגבוהה של אוויר בלחץ גבוה שמנסה להימלט מרכבך בזמן שאתה מאיץ. הרעש מגיע לעתים קרובות דרך הפערים או החורים הזעירים ביותר בחלק החיצוני של המכונית. בואו נגיד שהחלון פתוח למחצה, ורעשי הרוח עדיין מטביעים את הצליל של מערכת השמע שלכם אז יש לכם בעיית רעשי רוח.

רעשי רוחות נגרמים בדרך כלל מבלאי של האיטום חלונות וחלונות לא אקוסטים

השאיר פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתך קשר בהקדם ולתת לך את כל המידע הרלוונטי לשירותים שיכולים להתאים לך.

שירותים דומים

עוד מהשירותים שלנו

פוליש ווקס
מערכות מולטימדיה
מערכת שמע לרכב
Call Now Button