מערכות מולטימדיה

אם אתה כמו רוב האנשים בישראל, אתה מבלה הרבה מאוד זמן ברכב שלך וכשיש לך מסך מולטימדיה לרכב שיעזור להעביר את הזמן זה יכול להפוך את השעות על הכביש למהנות הרבה יותר. אתה כבר נהנה מהמנגינות האהובות עליך כשאתה נוהג, אך עם ההתקנה של מסכי המולטימדיה לרכב במושב האחורי ברכב שלך, קל גם לשמור על הנוסעים שלך! בטיולים ארוכים או ברחבי העיר, הנוסעים שלך יאהבו להיות מסוגלים לצפות בכל דבר, החל מ- DVD ועד טלוויזיה לווינית, כך שהם לעולם לא יפספסו מופע חשוב או אירוע ספורט חי. ואין צורך לדאוג להיסח הדעת מאחורי ההגה מכיוון שהנוסעים שלך יכולים להאזין לסרטים ולתוכניות הטלוויזיה שלהם באוזניות. מי שלא צופה חופשי להירגע וליהנות מזמן שקט.

עם מערכת מולטימדיה לרכב מומלצת שמתאימה בצורה חלקה למשענות הראש או מסכי מולטימדיה שיוצאים מהתקרה, יש פתרון שמתאים בדיוק לרכב שלך. החנות שלנו יכולה להתמודד עם כל דבר, החל ממסכי ענק בחלק האחורי של הלימוזינות, מסכים שטוחים של קרוואנים וכל מה שביניהם. בין אם אתם מחפשים משהו ייחודי ובין אם רק רוצים לבדר את הילדים בדרכים, הטכנאים המומחים שלנו כאן כדי לעזור. התקשר או שתגיעו אלינו כדי לראות מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך!

למה לרכוש מערכת מולטימדיה מOS-Car?

אוסקר מספקת מערכות מולטימדיה לרכב והתקנת וידאו לרכב או לרכב השטח שלכם בנתניה. עצרו ליד אוסקר עבור רמקולים לרכב, סאב בופרים ושירותים אחרים בנתניה.

הטכנאים שלנו מספקים התקנה חלקה של שדרוגי וידאו לרכב, ומספקים לכם את המוצרים החדשים והחמים ביותר.

שירותים דומים

עוד מהשירותים שלנו

בידוד אקוסטי לרכב
מצלמה לרכב
מצבר לרכב
Call Now Button