פוליש ווקס

אם אתה בעל רכב, ייתכן שתתחיל להבחין בפגמים קטנים ברכב שלך לאחר נסיעות ממושכות. זה רק טבעי שתרצה להסיר אותם בהקדם האפשרי. אבל פה מתעוררת השאלה. פוליש לעומת ווקס, מה עדיף?

אם תשאל אדם רנדומלי ברחוב, הוא כנראה לא יידע להגיד מה ההבדל. יש גם יצרנים שמייצרים מוצרים אלה וימכרו לך ווקס עם תווית שאומרת "פוליש". זה הגיע לנקודה שבה אנשים בדרך כלל משתמשים במונחים אלה לסירוגין.

עם זאת, ההבדל הוא משמעותי להפליא. למעשה, פוליש וווקס הם כמעט הפכים באופיים. הרשו לנו להסביר, נתחיל מווקס לרכב.

פוליש לרכב או ווקס לרכב?

ווקס לרכב – מטרת הווקס לרכב היא להשאיר שכבת חומר מגן על מכוניתכם. זה עוזר לרכב שלך להיראות טוב ומגן עליו מפני כל מיני מזהמים. רובם אפילו יגנו על צבע המכונית שלכם מפני קרני ה- UV של השמש.

ווקס לרכב מוסיף שכבת הגנה נוספת לצבע, כלומר הוא יישאר על המכונית שלך גם אחרי הרבה זמן. המאפיין החשוב השני הוא שגם הוא לא מתמוסס או נמס בקלות. נקודת ההיתוך של הווקס שאנחנו משתמשים בו היא מעל 180 מעלות פרנהייט.

פוליש לרכב – בצד ההפוך יש לנו פוליש לרכב. הרבה אנשים יחשבו בטעות שזו רק עוד מילה לווקס, אבל, זה ההפך המילולי. פוליש לרכב הוא מוצר המסייע בהעלמת שריטות הקיימות בפני שטח, מערבולות, חמצון, לכלוך ופגמים קלים אחרים. 

 יש להשתמש בפוליש לפני ווקס, מכיוון שהוא עוזר להחזיר צבע שאיבד את הברק בגלל חמצון. הפוליש לרכב עובד בצורה מאוד עדינה כך שהוא לא יהרוס את הצבע שלך.

השאיר פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתך קשר בהקדם ולתת לך את כל המידע הרלוונטי לשירותים שיכולים להתאים לך.

שירותים דומים

עוד מהשירותים שלנו

בידוד אקוסטי לרכב
מצלמה לרכב
מצבר לרכב
Call Now Button